Hakkımızda

Doktorvip, 2006 yılında Hasan Sevindik  tarafından İstanbul’da kuruldu. Doktorvip’in profesyonel ekibi, her türlü minibüs, otobüs, limuzin ve tıra VIP veya turizm tasarımı uygulayarak, “aracınızı baştan yaratır.” Doktorvip, teslim aldığı aracı, araç sahibinin istekleri doğrultusunda; farklı renk, koltuk, materyal seçenekleri ve teknolojik aksesuarlar  (Apple TV, buzdolabı, kahve makinesi, masaj koltukları, Playstation4, IPAD, elektrikli ısıtma koltukları , asansör TV, Maybach tavan vb.) ile tasarladığı 2000 metrekare bir alana sahiptir.

Başarımızın temelinde, işimizi tutkuyla yapmak vardır. 3D Modelleme ve 2D Autocad çizimlerle desteklediğimiz, kişiye özel dizaynlar sunarız.
Uzman ekibimiz, yıllardır aynı özenle, her bir müşterinin konfor ve memnuniyetine odaklanmıştır. Aracınızın içini, baştan sona titizlik ve özenle, tamamen el yapımı işçilikle dekore ederiz. VIP otomobil ve limuzinden, turizm amaçlı tır, minibüs ve otobüslere kadar geniş skalada, yıllara dayanan bir uzmanlık ve deneyime sahibiz.

Misyonumuz


VIP araç tasarımı sektöründe hizmet kalitemizle değer üreterek, en yüksek müşteri memnuniyetini sağlamak.

Vizyonumuz


Dünyadaki en son gelişmeleri takip edip, yüksek kalite standardımızı koruyarak hem ülkemizde hem de uluslararası platformda ilk sırada tercih edilen VIP araç dizayn şirketi olmak.

Çalıştığımız Ülkeler…

Doktorvip, Almanya, Sırbistan, ABD, Bulgaristan, Gürcistan, Kuveyt, Ürdün, Birleşik Arap Emirlikleri, Katar, Çin, Azerbaycan gibi farklı ülkelere, yılda 50’nin üzerinde araç ihraç etmektedir.