HAKKIMIZDA / About us

 

2006 Yılında kurulan DOKTORVIP üst yapıcılık sektöründe hizmet veren temel prensibi maksimum müşteri memnuniyeti ve maksimum kalitedir. Hedefimiz ; geçmişimizdeki birikimlerimizle adımızı , “en iyi ve en kaliteli üstyapıcı dır” dedirtebilmektir.

Ekibimiz ihtiyacınız olabilecek dönüşüm projeleriniz için daima hazır bulunacaktır. Söz verdiğimiz montajı yapılacak malzemeler ve yapılacak işçilikte her zaman müşteriye uygulamalı gösterilen ürünler olacak ve teslimat süresi sözleşmelerimizde belirtilen süre içerisinde olacaktır.

Ürünlerimiz nakil vasıtaları başta olmak üzere, motorlu taşıt dizaynı, tekne, yat, minibüs dizaynları, demo araçlar, sakat araçları, itfaiye, polis araçları, deney araçları, yayın araçları üstyapısı, frigofik kasalar, taşıyıcılılar, sahne araçları, karavan, seçim araçları ve aklınıza gelebilecek donanımların tasarım ve montajından ibarettir.

Şirketimiz Koç Finans Yetkili Satıcısıdır.
 
Şirketimizin Mali Müşavirlik ve Mühendislik Bürosu Bulunmaktadır. Kendi Tasarladığımız Araçlarımızı Kendi Proje Yetkilendirme Mühendislerimizin İmzası İle Planlıyoruz.Türkiye`de Kendi Mühendisi İle Araç İç Dizayn Yapan TEK ve ÖNCÜ Firmayız.
 
Referans listemizi dolduran yerli ve yabancı yüzlerce firma sektördeki sesimiz ve kalitemizin tescilidir.
 
Sektörde öncü firmamız DOKTORVIP Otomotiv Tasarım Turizm Dış Ticaret LTD ŞTİ   Eyüp Sultan Mah., İmam Rabbani Cad., No:38 Yanyol, Samandıra / Sancaktepe / İstanbul / Türkiye da  çalışmalarını sürdürmektedir.
 
Bizi dikkate alırken harcadığınız zaman ve ilginiz için teşekkür ederiz.